Een echte Portugese wijn uit het Douro gebied. De wijn heeft een jaar op eiken gelegen en dat geeft mooie hout- en fruitaroma's. Wij drinken deze prachtige Crasto bij gegrild rood vlees. Lees meer..
Uiteraard deze Crasto Superior! Gemaakt van hele authentieke Portugese druiven: touriga nacional, touriga franca, tinta roriz en sousão. Naast het zwoele karakter door de aroma's van rozijnen en pruimen, ruikt deze Superior ook stevig naar geurende zonnerozen en donker fruit. Een echte Portugese wijn uit het Douro gebied. De wijn heeft een jaar op eiken vaten gelegen en dat geeft mooie hout- en fruitaroma's. Wij drinken deze lekker bij gegrild rood vlees.
Quinta do Crasto is een Porthuis dat al sinds het begin van de 17e eeuw druiven perst in de Douro vallei. Haar port wijnen staan al eeuwen hoog aangeschreven. Sinds het begin van de vorige eeuw is het wijnhuis in handen van de familie Roquette. In 2002 nam Quinta do Crasto een opmerkelijke stap. Naast zoete port ging het wijnhuis droge wijnen maken. Om de kwaliteit van deze wijn naar een hoog niveau te krijgen zijn zij gaan samenwerken met de familie Cazes, eigenaren van Château Lynch-Bages, een beroemd wijnhuis uit Pauillac (Médoc) in de Franse Bordeaux.
Een echte Portugese wijn uit het Douro gebied. De wijn heeft een jaar op eiken gelegen en dat geeft ..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenJe winkelwagen is nog leeg!