Een licht goudgele wijn met de geur van tropisch fruit, perzik, frisse citrustonen. Genereuze wijn met veel fruit, zachte frisse zuren en romigheid. Heerlijk bij paëlla, tapas of vleeswaren. Lees meer..
Een licht goudgele wijn met de geur van tropisch fruit, perzik, frisse citrustonen. Genereuze wijn met veel fruit, zachte frisse zuren en romigheid. Heerlijk bij paëlla, tapas of vleeswaren.
Wasabinayonaise:
1/2 dl mayonaise
1/2 dl bouillon
1/2 dl yoghurt
1 theelepel wasabi
Zout
Tartaartje van zalm:
1 ui
1 komkommer
2 eetlepels afgespoelde kappertjes
2 eetlepels van bovenstaande mayonaise
400 gram gerookte zalm (liefst Bawykov®) (www.bawykov.nl)
Serveren:
verschillende groene kruiden
verschillende slasoorten
Félix Solís Avantis behoort tot de grootste familiewijnhuizen van Spanje en is opgericht in 1952 in de DO Valdepeñas, lange tijd de belangrijkste weg naar Madrid. Het wijnhuis is destijds opgericht met de meest moderne en uitgebreide productiefaciliteiten. In de loop der jaren is het uitgebreid naar een productieoppervlakte van 120.000 m2. Ze maken wijnen onder vele beroemde labels, zoals Casa Albali en San Juan.
Top als aperitief of als begeleider van vis. Heel fruitig, en tegelijkertijd zacht door de chardonnay. Die heeft iets hout gehad.
Heerlijke wijn! Net zoals de rode.
Top als aperitief of als begeleider van vis. Heel fruitig, en tegelijkertijd zacht door de chardonnay. Die heeft iets hout gehad.
Heerlijke wijn! Net zoals de rode.
Een licht goudgele wijn met de geur van tropisch fruit, perzik, frisse citrustonen. Genereuze wijn m..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenJe winkelwagen is nog leeg!