Een volle fruitige rode wijn die heerlijk smaakt bij een sappige hamburger of cheeseburger met tomatenketchup. Lees meer..
Een intens robijnrode wijn met de geur van rijp rood fruit, amarenen en kaneel. Een smaak vol en fruitig met zachte tannines en intense tonen van amarenen.
Heerlijk bij een sappige hamburger met tomatenketchup of cheeseburger.
Net ten noorden van Verona ligt Cantine Giacomo Montresor. Montresor is een Italiaans wijnhuis met een lange historie en traditie van wijnmaken, die zijn oorsprong vind in Orléans in het hart van Frankrijk, waar Claude de Montresor hertog was rond 1600. In 1892 komt de familie naar Veneto waar ze een wijnhuis oprichten, dat nu behoort tot de traditionele wijnhuizen voor Amarone en Ripasso. Montresor nodigde graffiti-artiesten uit om in hun wijnhuis de muren van kunst te voorzien. Deze street-art vormt ook het etiket van de WIne Urban Park.
Afkomstig van verschillende wijngaarden in Veneto.
Een volle fruitige rode wijn die heerlijk smaakt bij een sappige hamburger of cheeseburger met tomat..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenJe winkelwagen is nog leeg!