Op woensdag 13 en 27 mei geeft onze docent Danny Hooijberg opnieuw zijn Basiscursus Wijn. Je leert over de verschillende soorten wijn, hoe ze gemaakt worden en uiteraard hoe ze ruiken en smaken. Maar belangrijker: welke wijn past bij jou? Lees meer..
Op woensdag 13 en 27 mei geeft onze docent Danny Hooijberg opnieuw zijn Basiscursus Wijn.
Je leert over de verschillende soorten wijn, hoe ze gemaakt worden en uiteraard hoe ze ruiken en smaken. Maar belangrijker: welke wijn past bij jou? En Danny kennende komt er vast weer een verrassing uit zijn kelder!
In een ontspannen sfeer heb je de ruimte en de tijd om te ontdekken welke wijnen je lekker vindt en waarom. Je hoeft geen voorkennis te hebben. Overigens is de cursus ook leuk voor mensen die al wat gevorderd zijn.
Onderdeel van de cursus is het boekje "Ik weet wat van wijn". Danny gebruikt het cursusmateriaal van de Stichting Dranken en Normeringen 1, aangevuld met beeldmateriaal van en verhalen over zijn eigen ervaringen.
Ook inclusief is het doen van het Wijnvignet -examen. Je maakt een 20-tal meerkeuzevragen. En vanaf 12 goede antwoorden weet je het zeker: "Ik weet wat van wijn!".
De Basiscursus Wijn wordt gegeven in de winkel van Wijnhuis Bodde:
Wil je een wijncursus volgen met jouw familie of vriendengroep? Bij ons in de winkel of bij jou op locatie? Laten we dan kijken welke de mogelijkheden zijn!
Op woensdag 13 en 27 mei geeft onze docent Danny Hooijberg opnieuw zijn Basiscursus Wijn. Je leert o..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenJe winkelwagen is nog leeg!