Deze wijn heeft een volle en romige textuur met een mooie balans tussen fruit, tannines en zuren. Heerlijk om te serveren bij gestoofd lamsvlees uit de oven. Lees meer..
Een wijn met een diep kersen-/granaatrode kleur. Je ruikt kersen, chocolade en kokos. De wijn heeft een volle en romige textuur. Een mooie balans tussen fruit, tannines en zuren. Gedoseerd houtgebruik geeft tonen van specerijen en dille.
Heerlijk om te serveren bij gestoofd lamsvlees uit de oven.
Bodegas Leza García weet op puike wijze Rioja’s te maken die zich gerieflijk voegen in de moderne stijl van vandaag en daarnaast een traditionele toets bevatten. De familie begon al in de eerste helft van de 20e eeuw met wijnmaken en professionaliseerde het wijnhuis volledig in 1994. De wijngaarden zijn in eigen bezit en liggen in Rioja Alta, op 500-700 meter hoogte.
Deze wijn heeft een volle en romige textuur met een mooie balans tussen fruit, tannines en zuren. H..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenJe winkelwagen is nog leeg!