Zo vlak voor de zomervakantie kunnen we met elkaar nog even een lekkere selectie van wijnen proeven. Op de proeftafel staan diverse mousserende wijnen, lekker fris- en fruitige rosés en natuurlijk droge en ronde witte wijnen. Voor aperitief of bij diner! Lees meer..
Zo vlak voor de zomervakantie kunnen we met elkaar nog even een lekkere selectie van wijnen proeven. Op de proeftafel staan diverse mousserende wijnen, lekker fris- en fruitige rosés en natuurlijk droge en ronde witte wijnen. Voor aperitief of bij diner!
Bijzonder bij deze editie is dat we best een aantal eigen import wijnen op tafel hebben staan. Mousserende wijnen van onder andere Weingut Götz en Domaine de la Renaudie. Rosés van Domaine des Favards en Weingut Thanisch. Witte wijnen van Quinta de Religães en Domaine Michel Fonné.
Het evenement is klein van opzet, we hebben plaats voor maximaal 26 bezoekers. Het gaat ons bij dit evenement ook niet om groot-groter-grootst, maar zoals een bezoeker van onze Wijnproeverij Voorjaar beschreef: "...gezellig intiem!".
Op de proeftafel staan circa 35 wijnen om te proeven. En met een lijstje kun je - uiteraard met een aantrekkelijke korting - de wijnen bestellen die je het lekkerste vindt.
Zo vlak voor de zomervakantie kunnen we met elkaar nog even een lekkere selectie van wijnen proeven...
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenJe winkelwagen is nog leeg!